| Cori21 a întrebat:

Buna voi cum reactionati atunci cand sunteti intr-un magazin si cineva va confunda cu vanzatoarea?

9 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Sa te confunde cu vanzatoarea si sa fi barbat rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns:

I-as zambi si i-as spune ca sunt un simplu client, ca si el.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Haha, odată la Dedeman m-a întrebat o tanti mai in vârstă ceva, credea ca lucrez acolo. Am ajutat-o

| Madaxo97 a răspuns:

Le zic ca nu lucrez aici

| MistarGoGu a răspuns:

Scot legitimația de la SRI Si il / o invit afara la o discutie " amicală "!

| Standt a răspuns:

Erai DUPA tejghea? Ce cautai acolo?
Daca e autoservire ai un cos cu tine, nu te confunda.
Dar daca se intampla, zambesc si spun "nu eu", indicandu-i vanzatoarea.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Incep sa urlu la ea yawn. Ii zic frumos ca nu eu sunt nefericita care lucrează aici.

| anonimulll12345 a răspuns:

Mi s-a intamplat de mai multe ori sa fiu confundat cu personalu din magazine...
Le raspund simplu: nu lucru aici

| Cori21 explică:

Eram in magazinul Sephora ma uitam la produse si o tipa cam de varsta mea a venit la mine sa imi zica sa ii aduc ceva.