| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, cum reactionati atunci când mergeți la magazin cu 10 minute înainte de deschidere și stați în fata magazinului și așteptați vanzatoarea sa deschidă magazinul? După ce trec 5 minute, apare vânzătoarea și când vede ca sunteți în fata magazinului și asteptati sa deschidă va arunca o privire sora cu moartea. Cum gestionați situația? Mai intrați sa cumpărați după ce deschide sau mergeți la alt magazin?

Răspuns Câştigător
| OxyAliA a răspuns:

Eu aș merge la un alt magazin.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mi se va intampla mie niciodata acest lucru, ca nu ma duc niciodata cand este inchis la magazin, sau mai devreme.

| LordCristobal a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa intri in magazin, sa cumperi ce ai nevoie si cand te intalnesti cu vanzatoarea sa ii ca a avut un comportament josnic si ca chestii din astea nu se fac.
Apoi lasi o recenzie negativa pe Google legata de comportamenutul vanzatoarei.

| iulia0514 a răspuns:

Îmi vad liniștită de cumpărături ea este plătită sa ma servească! De ce sa merg la alt magazin?

| bbb0 a răspuns:

Cel mai bine este sa îți privești interesul și sa o ignori pe vânzătoare