| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, cum reacționați cand mergeți la magazin iar vanzatoarea se uita dezgustata la voi cum scuipați banii și ii ia cu servetelul în loc sa ii atingă cu mana?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Bro dupa imi suflu nasul in servetel, dar fara sa i-l iau din mana, de la distanta

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Mi-aș scuipa palmele și aș lăsa niste saliva și pe mânerele ușilor daca totwinking

| vlllaaddd a răspuns:

Mi as pune o punga pe mana si i-as lua asa

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Dacă am scuipat pe ei mi se pare normal sa îi ia cu lopata nu cu șervețelul.