| 50LeiCincizeci a întrebat:

Buna,voi cum treceti peste faptul ca in trecut ati ranit multi oameni si la randul vostru ati fost raniti?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Am rănit in trecut poate in mod involunta, ca nu sunt eu chiar așa de rea. Eu merg pe un principiu simplu: incerc sa fiu mai buna si in fiecare zi sa ajut cel puțin o persoana.

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cum sa-l ai pe Mutu ca idol?

| 50LeiCincizeci explică (pentru Drimmero):

Nu e idol, e veche poza si n-am mai schimbat-o... lel

| Drimmero a răspuns (pentru 50LeiCincizeci):

Ca sa-ti fie idol trebuie sa incepi sa bagi la vena,, presupun ca stii asta.

| Clorox a răspuns:

Dorm ca un prunc. Crezi ca am timp sa-mi pese de toate greselile pe care le-am facut sau care mi s-au facut?!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Clorox):

Răutăcios mai esti laughing

| 50LeiCincizeci explică (pentru Clorox):

Durerea in **** e cea mai buna, ai dreptate laughing

| xerxes1 a răspuns:

Totul se plateste.
Nu se intampla nimic daca nu meriti.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Nu am ranit oameni.