| anonim_4396 a întrebat:

Voi sunteti timizi sau ati suferit vreodata de depresie? Cum ati trecut peste aceasta perioada? Eu sufar de depresie de aproximativ 2 ani si tot n-am reusit sa scap de ea chiar daca am luat antidepresive (xanax, neuromultivitamin etc) si merg de mult timp la psiholog.Nu stiu ce sa mai fac.

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Numai iubirea te poate sustrage depresiei. Fa-ti un prieten, daca nu ai, si implica-te total in relatie.Si nu te gandi ca gresesti:priveste partea buna a lucrurilor.Norocul e de partea celor curajosi.Numai bine.

| lory14 a răspuns:

@adrenalina - depresia este o stare de tristete care persista mult timp.

Răspuns utilizator avertizat
| adrenalina a răspuns:

Ce inseamna depresie?