| LarisaAndreea a întrebat:

happy
Voua va place ca se da ceasul cu o ora inapoi?
Cel mai interesant raspuns primeste fundita happy

Răspuns Câştigător
| Bianka a răspuns:

Lari. abia astept cand vine mama la mine si imi spune ca se da ceasul cu o ora inapoilaughing La mine e un sentiment placut.imi da mai multa putere sa ma spal pe dintii de dimineatarolling on the floor
E bine ca dorm mai mult.love struck de altfel, si asa ma trezesc groaznic de greulaughing)

4 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Mia una nu-mi place.Se micsoreaza ziua, parca trece timpul mai greu...se insereaza mai repede...nu vreau sa se dea ceasul inapoi cu o ora. Vreau sa se insereze pe la vreo 22hee hee

| VIPER a răspuns:

Mie da.

| chemicalX a răspuns:

DA, dormim mai mult laughing)

| Adytza_8689 a răspuns:

Da imi place ...Pt ca sunt dimineata la scoala si de imi este destul de greu sa ma trezesc daca seara stau numai pe TPU big grin si de e mai bine ...pana ma obisnuiesc iar cu orarul de zi cu zis e putin timp dar ma incadrez bine si imi place enorm ar fi foste frumos sa se dea mereu big grinbig grinbig grin happy pa`happy