| Snowball a întrebat:

Voua va place matematica?~.~ Daca da, de ce? Cel mai bun raspuns primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| lovebitesforever a răspuns:

Daa! O iubesc atat de mult incat m-as casatori cu ea, daca as putea. Cu ea, cu fizica si cu chimia! Le iubesc cu tot sufletul meu de copil! Evident glumesclaughing Nu'mi place deloc matematica.

3 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Nu, nici vorbă!

| kobra12 a răspuns:

Urasc matematicaaaaaa

| FlooryCik a răspuns:

Mie sa fiu sincera imi cam place matematica...pentru ca am o profa care explica bine si pentru ca trebuie, pentru ca daca nu stii un pic de matematica in viata nu ai cum sa te descurci.Asa k.nu am ce face...big grin