| Xonia a întrebat:

Va place la mare?
Daca da dc?
Daca nu dc?

Cel mai interesant raspuns primeste

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu imi place marea.Niciodata nu mi-a placut.Imi place muntele, varalove struck
In afara faptului ca nu prea stiu sa inot, nu ma incanta nici mormanul de alge care ma acopera cand ies din apa si zecile de meduze albe si scarboasehappy

| Silvia a răspuns:

Imi place la mare, stau la marehee hee. Imi place pentru ca innot si nu ma deranjeaza nimeni, e loc destul, ma bronzez, ma uit dupa baieti fara tricouwhistling...

| Aηηy a răspuns:

Normal ca imi place la mare :X soare, plaja, baieti draguti, valuri, nisip. scoici si mai ales pentru ca ma bronzez.big grin de-abia astept sa merg. voua?

| Unique a răspuns:

Da imi place foarte mult la mare, deoarece gandeste-te cand stai pe nisipul fierbinte cu iubitul tau, imbratisati, auzind valurile marii zbiernad de fericire, pasarile cirpind, apa calda si soarele arzand, mancand tot felul de fructe si mancare diferita ce nu o intalnesti in Romania! Atatea concerte, intalnesti persoane noi, te plimbi pe intregul tarm al marii.Stand cu iubitul tau sarutandu-va, o noapte plina de soapte si inot
Este foarte frumos la mare, soarele arzator cand iti sfasie pielea si ii reda o culare de invidiat, este foarte draguta sa stii ti as recomanda o saptamana la mare

| Emeraude a răspuns:

Si tu, acum... nici n-a dat bine caldura!hee hee Vrei sa ma oftic ca nu-s in Hawaii, la plaja?!

Imi place la mare, dar nu in Romania.Motivele sunt stiute.In primul rand, plajele sunt pline de gunoaie, nu gasesti loc, nu este nimic organizat; apa este si ea deseori infecta si nici nu-ti vine sa bagi piciorul in ea; raportul calitate-pret nu este deloc satisfacator; oamenii sunt...ca in Romania.Plus ca, daca am ocazia de a ma duce la mare intr-un loc mult mai bun, de ce n-as face-o?
Singura statiune care mai e cat de cat ok ramane Vama, un loc extrem de special pentru mine...desi, cu trecerea anilor, si ea se schimba radical si-si pierde farmecul specific.
Paste fericit!
Pa-pa!

| SweetCandy a răspuns:

Nulaughing mi-e frica de apa(asa multa) rolling on the floor nu inteleg de ce toata lumea vrea sa fie bronzatalaughing mi-e scarba de namolul ala:-&

| Bia:X a răspuns:

Da imi place la mare:X:Xhappy ador sa stau seara pe plaja, sa ascult sunetul valurilortongue ma simt liberahappy si sa nu mai vorbim de baietihappybig grin

| Pisiii :x a răspuns:

Uhhh :X
imi place ca ma balacesc :X
imi place ca ma bronzez
imi place ca pot sta in costum de baie :X fara rusine
imi place sa vad rasaritul soarelui si rasaritul lunii :X
imi place sa merg cu barca love struck vaporul sau schijetul sau scuterul ala de apa :X
spre deosebire de michaela imi plac meduzeleee :X
imi plac de asemenea si scoicile love struck am o adevarata colectie :X

deci: imi place sa merg la mare :X

| ѕα∂ gιяℓ a răspuns:

Imi place la mare pentru ca este soare...cand merg stau mereu numai in apa... dar ce nu imi place este ca nu sunt o buna innotatoare, si as vrea sa repet dar acolo cum sunt valuri nu prea pot!

| Xonia explică:

Eu adoooor sa merg la mare

| ZambescSiGata a răspuns:

Imi place la mare, adooor sa merg la mare, iubesc sa merg la mare.Si hai sa-ti zic de ce!happyImi place pentru ca sunt foarte multe magazine cu bratari, pentru ca sunt baietii buuuni de toooot, pentru ca e o pitzaaaa superrbba, pentru ca stau ore in sir in apa si ptk acolo simt ca ma relaxez! imi place in special eforie nord pentru ca in fiecare an merg la magazinul meu preferat, acela de farse, unde gasesti diferite chestii amuzante! Tie iti place la mare?happy

| ● Ďعw a răspuns:

Da imi place marea love struck soare love struck baieti love struck alea alealove struck
si e iti da si un sentiment de liniste
ascultand briza marii te calmezi love struck te lasi purtat de vallove struck e foarte frumos love struck

| MosCraciun a răspuns:

Imi place la mare happy

| blunts a răspuns:

Ador sa merg la mare... am facut un obicei din asta.
In primul rand imi place sa merg la mare pentru ca ma bronzez (chiar daca sunt inchis la culoare si fara sa ma bronzezbig grin)
In al2lea rand fete, cluburi si alte chestii din astea
SI in al3lea rand LIBERTY PARADE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place marea. Prea mult soare, multi oameni si nu suport sa-i vad pe cei care nu poarta lenjerie intima pe plaja...ma dezgusta!