| anonim_4396 a întrebat:

Voua vi s-au intamplat lucruri ciudate, paranormale chiar fantome? Mie nu! Mi-a murit un bunic in 2005 dar nu a aparut nici o fantoma, nimic! Imi povestiti si mie ceva ce vi s-a intamplat? Real? Funda!
P. S:Mie nu mi s-a intamplat nimic niciodata! Doar am vazut OZN-uri! Intr-o seara am dormit la bunica la tara in Bulboaca, un sat din VS. si ne uitam la stele, dar am vazut foarte clar un OZN care avea antene pentru. aterizare! Seris! Real %100! Funda pentru un rapsuns infricosator! Si raspundeti!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am vazut un terminator cu piele de guma model mai vechi seria 800 dar eu sunt real T101 exterior piele umana si interior cyborg. Sper ca ti-a placut gluma.

| Dash a răspuns:

Pai, nici mie nu mi s-a intamplat nimic...

| zăGhost a răspuns:

Te plictiseşti rău, aşa e?

| EuTeIubesc a răspuns:

Pai mie mi s-a intamplat ceva; nu e chiar infricosator, dar pe mine tot ma sperie.
Intr-o seara au venit la mine 2 verisori, pentru ca era ziua lui fratemiu, si eram toti 4.Am inceput sa ne uitam pe YouTube, iar unuia dintre ei i-a venit ideeasa ne uitam la fantone.Toti 4 ne-am speriat rau. Unul dintre verisori, mai curajos, a vrut sa facem un ritual ca sa vedem daca e cineva in camera mea. Dintr.o data s-a deschis usa la un dulap! Toti am fugit afara, tipand!

Si, cam asta ebig grin, dar nu am patit nimic, nu imi mai e frica de usa aiaoh go on