| Curious2 a întrebat:

Buna, vrea cineva sa faca un canal de discord, in care sa ma includa si pe mine?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ce penibil esti...cum vrei din tot adinsul sa ai material pentru postare pe site, nu te potolesti, iti sugerez sa iei in serios o vizita la psihiatru si sa urmezi cu strictete medicamentatia...ai problemele mari, Bobita.

| Curious2 explică (pentru Drimmero):

Eu incerc, din rasputeri, sa ajut cat mai multi membrii TPU.
De unde stii ca psihiatrul, care ma va consulta, imi va prescrie medicamente?
Urmaresti serialul telvizat "Las Fierbinti"?
Cum ti se pare serialul?
De ce ai pomenit de personajul Bobita-carciumarul?
Iti place de el?
Daca da, ce anume iti place la el?

| Curious2 explică (pentru LPCTSTR):

Nu pot intra. Am fost exclus.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Curious2):

Opa, ce-ai facut?

| Curious2 explică (pentru LPCTSTR):

Nu am facut nimic rau. Eu sunt baiat bun.
Drimmero scria ca pun prea multe intrebari, probabil ca intrebarile mele in sâcâie pe el.
Am ajutat multi user-i cu raspunsurile mele.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Curious2):

Pai, pui multe intrebari.