| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa aflu si eu urmatoarele lucruri : Dupa ce urmezi liceul de Arta pe profil Arte plastice si decorative la ce dai Bacul si la ce facultate poti merge mai departe.
La fel si in cazul Liceului Tehnic pe profil Stiinte Sociale, la ce dai Bacul si la ce facultate poti merge mai departe.
La fel si in cazul Liceului de Agricultura, pe profil Protectia Mediului, la ce dai Bacul si la ce facultate poti merge mai departe.
Multumesc foarte mult persoanei care are rabdare si imi poate raspunde la aceste intrebari!

1 răspuns:
| Soonia a răspuns:

Da poti merge mai departewinking