| Cairo a întrebat:

Buna,vreau sa fac un filmulet cu poze cu mine si iubitul meu,si as vrea sa scriu si cate un citat,sau o fraza,sa fac gen o pozveste, dar nu stiu ce sa spun. funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste -te la clipele fericite care le-ati petrecut impreuna pana acum, nu se poate sa nu fi fost unele mai iesite din comun, un sarut patimas, o imbratisare mai focoasa, te gandesti la chipul lui ce anume iti insipira, cum iti bate inima cand il vezi samd, succes!

| Fulbaster a răspuns:

Fa cu tote momentele voastre frumoase si chiar sa pui cateva citate frumoase.