| AnaAna23 a întrebat:

Vreau sa ma inalt..am 13 ani si 1, 64! Si as vrea si kango(cu o prietena) si baschet(pentru a ma inlata) nu stiu ce sa aleg.ea merge la kango.nu stiu, tu ce zici. vreau sa mainalt+slabesc? ce sa aleg? kango inalta si el? Nu stiu pur si simplu ce sa aleg! As alege baschetul pentru inaltime, iar kango pentru ca merg cu my friend ..va rog spune ti va parerea! nu vreau raspunsuri gen ce vrei ca nu stiuu.repet:kango jumps inalta?

1 răspuns:
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Le poti practica pe ambele. Te poti duce la baschet si cand mai ai timp si ai chef de ceva relaxant, mergi la kango. Eu dintre ele doua as alege kango, e mai distractiv, dar ca baza baschetul este mai folositor.