| AanoniM17 a întrebat:

vreau sa ma ingras ca mi se pare ca sunt cam slaba ce sa mananc sau ce sa fac?

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Sa faci sport, organsimul va cere mai multa mancare si faci muschi pe deasuprahappy, sa manci sanatos si multa carne, lactatee, paine alba si seara dupa ora 8 sa manci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum vrei sa te ingrasi la Dragoste si sex?

| Alissa11 a răspuns:

Mananca multe lucruri prajite si foarte mult dulce ( dar sa nu exagerezi cu dulciurile) fundita?

| Alissa11 a răspuns:

Pentru a te ingrasa trebuie sa consumi multa grasime, calorii si dulciuri ( dar nu in exces, ai grija ). Incearca sa mananci mai mult decat de obicei, si sa lenevesti mai toata ziua. Niste abdomene nu strica deoarece va ajuta ca burtica sa nu creasca sau ce putin sa ramana la fel, adica sa nu pui in burta. Fast-Food te ajuta foarte mult sa te ingrasi. BAFTA! :**

| UsernameFail a răspuns:

Mananca lucruri in genul: pizza, burito, hamburger, si chesti d'astea.