| Candy a întrebat:

vreau sa stiu cum sa imi fac si eu un blog stiti cand va logati spune sa ziceti blogu deci de unde sau ce site imi fac blog.
fundita

5 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Mergi la sigur pe www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site sau Blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, ai gratuit hosting, spatiu, trafic nelimitat, adresa tip nume.ucoz.ro si o interfata in limba romana!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| Candy explică:

Vai mai dat un sfat cine nu mai stie sa dea un sfat si ce daca pun intrebari nu stiu sau ce parca tu le stii pe toate. Si daca nu stiai de ce mai raspunzi ce te crezi atot stiutor ei bine nu esti.Si da informatii utilitoare nu stupide

| ina a răspuns:

Uite,intra pe www.haipa.ro. E in romana,iti explica ei, desi panoul de control e WordPress si e in engleza, nu cred ca e complicat deloc.Mai gasesti informatii pe site.Eu am blog pe platforma asta de 2 ani si nu am avut probleme niciodata.Te pup :)

| Idc12345 a răspuns:

Invata! Mai du-te pe la informatica pentru. ca nimic nu stii.hai pa! as dori funda deoarece ti-am dat un sfat kiss

| Levana a răspuns:

Accesează www.blogger.com, dă-i la ''creează blog'' şi în 2 minute ţi l-ai creat: bagi o adresă, bagi numele blogului, bagi un skin, un design, ceva, şi pe urmă scrii. Nu e greu.