| originals_5891 a întrebat:

Ziceti-mi si mie... vreau s fac un blog pentru a posta niste bannere si a face niste reclama... si nu stiu d ce sa fac blogu sa fie cat mai vizitat niste ideii va rog

1 răspuns:
| rossi46 a răspuns:

Incearca sa lasi comentarii cu link-ul blogului tau pe cat mai multe site-uri (unii ar putea sa le stearga considerandu-le spam). Inscrie-ti blogul pe cat mai multe cataloage si topuri pentru bloguri, intra pe site-uri de link exchange unde gasesti alti bloggeri si va faceti reclama reciproc. in principiu, cu cat apare link-ul blogului tau pe cat mai multe site-uri, cu atat ai mai multa publicitate. Succes!