| Teddy_5676 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva,
Daca eu am am vizitat un utilizator de ce nu apare la vizite "Vizite:2"?
Si am vazut la o intrebare pe cineva care avea care a raspuns primul(nu era raspuns anonim), doar ca la profil avea:"Intrebari la care ai raspuns primul:0".
De ce?

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru ca datele (profilul utilizatorului) se actualizeaza o data la cateva ore. Numai bine!

| Razvan03Andrei a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, numai ca in 2 zile si ceva mi-au aparut toate detaliile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-ul nu se actualizeaza imediat, ci doar de doua ori pe zi, la anumite ore.In momentul respectiv vor aparea la profil datele exacte.