| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Vreau sa va povestesc că am inceput acum ceva timp sa comunic cu un băiat pe Facebook, la început totul ok dar pe parcurs a devenit foarte sâcâitor cu mesajele, cu apelurile foarte dese, era fixat pe tot ce avea legătură cu mine, să știe ce fac ce mănânc poze cerute zilnic, potrivit spuselor lui s-a îndrăgostit de mine, însă cred că a făcut un soi de obsesie pentru mine, prin urmare l-am blocat de peste tot, recent ma căutat la telefon de pe alt număr, l-am blocat din nou. Ați avut asemenea experiențe? Menționez că eram doar amici.(el având 32 și eu 27 de ani)

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Nu stiu, ai dat peste un disperat, blocheaza-i toate numerele daca nu intelege ca nu mai vrei sa vorbiti, altceva nu prea ai ce face.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce mereu ne vindeti sperante false?
va bateti joc apoi faceti pe victimele, e plin ca tine pe net

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

N-am dat speranțe false, de ce judeci fara să cunoști, pe tine daca te-a dezamăgit o fată, nu înseamnă că toate fac același lucru?‍♀️

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe tine daca te-a dezamăgit o fată, toate, înseamnă că toate fac același lucru.
Eu cred ca voua va place sa va bateti joc de noi, sa profitati de noi, sa jucati pervers si murdar, si da cred ca toate sunteti la fel

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ce gândire ai?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nilhista,realista,pragmatica

| RAY a răspuns:

Asta chiar e nebunie

| RAY a răspuns:

Am vazut ceva

| RAY a răspuns:

Frustrarea sexuala e normala

| RAY a răspuns:

Poate glumeste cu ea, poate a vazut-o, nu mereu trebuie exagerat

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Cine se joacă pe internet ca femeie e bine să știe cum să facă să nu se trezească cu un bolnav lângă ea pe stradă.

| siriusblack98 a răspuns:

Am avut și eu cu o fată ceva asemănător când aveam vreo 18 ani dar daca la 27 respectiv 32 de ani mai ai asemenea experiențe atunci e trist sincer. Și nu prea ai cum să ajungi la acest prag dacă menții ferm relația de simpli amici. Dacă s-a ajuns aici înseamnă că i-ai permis mai multe decât trebuia și i-ai creat alte speranțe/ai lăsat loc să se înțeleagă faptul că ar avea șanse de mai mult decât o relație de simplă amiciție. + Nu cred că nu ai fost și tu conștientă că el vrea altceva decât amiciție de la tine dar ți-a plăcut atenția acordată și i-ai dat speranțe. Ți-a plăcut răspunsul dat de utilizatorul Dismally pentru că ți-a zis ce voiai să auzi dar ai și tu o parte de vină.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

El la 32 de ani dacă face asta e bolnav psihic că nu a fost băgat în seamă de femei până la vârsta asta și cu tine a crezut că va fi cu cineva.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce e bolnav PSIHIC?