| georgiiiana96 a întrebat:

Vreau sa va pun o intrebare care pare cam putin ciudata. Ciclul meu menstrual nu imi vine la aceeasi data cam de anul trecut din 2012, cateodata imi vine la inceputul luni, cateodata la jumatatea luni, si uneori pe la sfarsitul luni, oare se intampla ceva? Am aproape 18 ani, si de 6 ani de cand am ciclul menstrual nu m-i s-a intamplat niciodata asa ceva, si in plus am dureri foarte mari de burta. Da-ti-mi niste sfaturi daca este bine cum imi vine ciclul sau este doar ceva trecator si dupa isi revine la normal?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Exact ca tine sunt si eu.
Doar ca eu, la sfatul unei persoane deosebite de pe acest site(careia ii multumesc mult!), am inceput sa consum ceai de cretisoara si pot spune ca nu mai am asa probleme, pare-mi-se ca s-a mai reglat putin.
Eu ti-l recomand cu incredere sa-l bei.
Se gaseste la Plafar.
E bun si pentru dureri mari.
Te pup!