| betycris a întrebat:

vreau sa va spun ca in ultima vreme mi se intampla lucruri ciudate. Cand imi pun o dorinta incrucisez degetele(aratatorul si inelarul) si imi se indeplineste. Sunt foarte derutata. Voi ce spuneti? este posibil? va rog sa imi raspundeti dau funtita celui mai bun raspuns

6 răspunsuri:
| Anita20Peace a răspuns:

Wouu.puteri magice...laughinglaughing

| dutsa24 a răspuns:

Sincer eu nu cred in acestemetode de genul acesta, poate aceste dorinte ale tale puteau sa se implinesca si fara sa incrucisezi degetele... daca nu este secret ce dorinte ti s-a intimplat?

| selenaroyalprincess a răspuns:

Poate doar o coincidenta...

| deya_2793 a răspuns:

Daca chiar ti sa indeplinesc dorintele profita de asta pentru ca nu sti ce se poate intampla si poate nu o sa mai ai o asemenea ocazie

| deewskk a răspuns:

Eu cred ca asta este doar o intamplare sau...cine stie...dorintele tale pot fi tare previzibile

| AuDCulori_4261 a răspuns:

Daca ti-ai " dorit " lucruri stupide ( maine sa ploua ) se poate sa fie o coincidentza. uite. sa facem un experiment. in august doreste`ti sa ninga straight face. ce face internetul din oameni straight face.