| 09Viviana a întrebat:

Buna vreau si eu informatii despre cum se joak stardoll am cont dar nu prea stiu ce trebuie sa fac plsss putin ajutor cum pot sa fac bani sh camerele celelalte

Răspuns Câştigător
| Aℓida a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa primesti un email d la ei prin care sa demonstrezi ca ala e al tau, dupa aia trebuie sa deschizi toate cadourile c ti le dau ei timp d 5 zile iar apoi faci bani, adica t duci la bani si o sa-ti apara VOTE FOR COVERGIRL, RATE AN ALBUM, RATE SCENERY, VOTE BEST DESIGN, VOTE BEST OUTFIT, J TRE SA DAI CLICK P ELE SI LA UNELE TRE SA DAI P PAGINILE ALTOR MEMBRI J SA VOTEZI, AI LA DISPOZITIE 5 STELE. iar in legatura cu camerele trebuie sa devii star adica p 1 luna, 3 luni sau un an, si asa s vor face camerele, o sa ai acces la lucrurile d star, ...etc...funditza?

1 răspuns:
| 09Viviana explică:

Dar cum pot fii star?