| AnnonnyMa a întrebat:

Buna!happy
Vreau si eu niste statusuri cool despre droguri si alcool.Dar nu cele pe care le gasesti pe tot internetu` gen`: 'Mai trag cu fum zici ca`s nebun','Dupa primul fum viata nu mai pare asa dura,e doar o impresie,deci mai trag o tura','Farduri si tocuri,alcool si droguri,depresii la ordinea zilei,nu sunt jocuri.'Etc.
Ceva mai original, please!kiss
Mersi fainkiss!

2 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Salut,
Acestea sunt bune:

Nu droguri,
Nu alcool,
Vine Moartea si-o sa mor!

Ceea ce te face sa zambesti mereu, care te face sa fi dur, care o vrei in fiecare zi...alcoolul.

Sper ca te-am ajutat!
Bafta!

| Bøøgey a răspuns:

Mda, ceri d-astea pe un site un mii de utilizatori si te astepti sa fie originale.