| Lexiix a întrebat:

Bunaaaa`! vreau si eu statusuri gen :O fetiţă şi un băieţel plângeau sad Cineva îi întreabă :
De ce plângeţi sad :
Fetiţa : Păpuşa mea s.a rupt sad
Băieţelul : Păpuşa mea plângee

Dupã primul’ fum viata nu mai pare durã, E doar o pãrere deci mai trag o turã![M]:X♥

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El: Care e visul tau?
Ea: Sa ma sarute cineva sub ploaie. ♥ Al tau?
El: Sa inceapa sa ploua! ♥

Singurul băiat după care voi alerga va fi acela care v-a spune "Mamii, nu mă prinzi!".

Şi îi spun lasă-mă, mă ia în braţe şi-mi zice "Iubeşte-mă!". Îl sărut şi îi zic " Te iubesc bă!"

Ne-am învăţat una pe cealaltă că viaţa merge înainte, cu bune, cu rele. Aşa e să fie, dăm de probleme, ştim să trecem peste ele! ♥

Nu plângem pentru o melodie, ci pentru ceea ce gândim în timp ce o ascultăm.

Am bilet la clasa intai de vreau sa ajung la Lucifer Insa eu vreau sa ma inalt sa zbor sa ajung la cer.

Sunt sătulă de tine, sătulă de noi. Stai, nu pleca! Ia şi trecutu’ şi căraţi-vă amândoi!