| AbC_4616 a întrebat:

Vreau si eu niste urari de "La multi ani". Cea mai lunga si mai frumoasa primeste

Răspuns Câştigător
| moniii a răspuns:

1.Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele: sa calci mereu pe trandafiri, pe flori nemuritoare, sa ai in ochii tai priviri ca razele de soare, sa ai o viata ca-n povesti, cu vise implinite, sa darui celui ce iubesti doar clipe fericite… La Mulţi Ani!

2.Pentru toti anii in care ai fost primul gand dimineata, si ultimul seara. Fiecare an este mai dulce ca ultimul. Daca ar trebui sa o iau de la inceput, as face la fel iar si iar. Daca as avea o singura floare pentru fiecare clipa cand m-am gandit la tine, m-as plimba in propria gradina. La Multi Ani cu multa dragoste.

3.Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale! LA MULTI ANI!

4.Iti doresc ca anii ce-i implinesti astazi sa-ti aduca stralucirea si frumusetea stelelor, intelepciunea si puterea zeilor, dorinta de a iubi si de accepta sa fii iubit si tot ce are lumea asta mai bun in ea! Si de-ar fi ca zeii sa-mi indeplineasca dorintele iti mai doresc "tinerete fara batrinete si viata fara de moarte!" Multi ani fericiti!

5. Din adancul sufletului iti doresc ca anii ce se scurg sa treaca precum razele soarelui mangaie o trestie umeda si batuta de vant, precum iubirea alina sufletele suferinde. Sa fii fericita si mereu insotita de cei care merita sa te iubeasca. LA MULTI ANI!

6.Iti urez un an plin de S: Sanatate, Sinceritate, Serenitate, Semplicitate… dupa cum vezi, nu am scris "sex"… eu fac urari nu miracole… La multi ani!

7. Pe aripile unui inger blond iti trimit o urare dulce si adanca, daca nu stii de unde provine, vine de la o inima ce iti vrea binele… La multi ani!

8. Dumnezeu a creat soarele cald si luminos, a creat luna romantica, marea adanca si apoi te-a creat pe tine si a inteles ca a atins perfectiunea… La multi ani!

big grin
iti mai tr daca vrei:*
fundabatting eyelashes:X

1 răspuns: