| Jameson a întrebat:

Vreau niste mesaje si urari de paste. Cel mai fain primeste funda.

3 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Sper sa te ajute...
http://mesaje.itbox.ro/mesaje-urari-de-paste/

Succes!

| iuddavali a răspuns:

Cateva zeci de urari si mesaje de Pasti http://costel.info/2013/05/01/mesaje-si-urari-pentru-un-paste-fericit/

Fie ca Lumina invierii Domnului sa te calauzeasca pretutindeni. Iti doresc un Paste fericit si binecuvantat.
Un Paste fericit si fie ca toate dorintele sa vi se implineasca!
Bucuria Invierii sa va umple casa si viata si sa va aduca pace in suflet si in gand. Hristos a inviat!
Sfintele sarbatori de Paste sa va aduca liniste in suflet, multa bucurie, sanatate, fericire si puterea de a darui si ajuta semenii. Hristos a Inviat! Va pupam cu dor si drag!
Cu ocazia acestei sarbatori sfinte, fie ca Domnul sa ne aduca lumina, bucurie si sanatate tuturor. Paste Fericit!
Gandurile bune si lumina Invierii sa va aduca liniste, impacare si clipe fericite. Paste fericit!
Sunt momente cand ne amintim cu mult drag de oamenii deosebiti din viata noastra. Si atunci multumim Domnului ca ei exista. Paste Fericit!

| rutanklan a răspuns:

Du-te acasa mi se pare cea mai potrivita.