| Andreea1997 a întrebat:

Vreau si eu sa imi lasati impresii de la victoria palace-sunny beach. Cei care ati fost cum sunt serviciile etc? mersi:*

Răspuns Câştigător
| Teodora20 a răspuns:

Eu nu am fost la hotelul ala dar am fost in aceeasi statiune. Sunny beach este foarte frumoasa. plaja este curata, dar trebuie sa inchiriezi neaparat ori un sezlong ori o umbrela ca altfel te trimite in spatele plajeibatting eyelashes nu sunt rromi laughing marea este calma (depinde si de luna) si nu prea sunt alge. eu am stat la neptun hotel si intotdeauna treceam pe langa hotelul Victoria Palace. este foarte ok. la et 1 se vedea camera si era superba. eu te sustin si cu hotelul si cu statiunea (fundabatting eyelashes)?