| Anonimapiki2000 a întrebat:

Buna, vreau și eu să-mi scrieți aici povesti horror reale

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca e poveste cum poate fi reală?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Factura la lumină

| 1997onur a răspuns:

Putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Bun gasit, prieteni" - Paul Dadrian

| blairelovesmusic a răspuns:

Viata mea este o poveste horror geniala laughing

| DeeDee817 a răspuns:

Am mult de scris... laughing Bun...deci intr-o seara de vineri eu cu o prietena de a mea am mers și ne-am plimbat prin cimitir pentru ca ne plictiseam grav laughing ne-am tot plimbat și ea a vazut o floare int-un vas, ei ii plăcea foarte mult și a zis ca vrea sa o ia. laughing i-am zis ca nu e bine sa iei flori de la morți dar ea nu a crezut (bine, nici eu nu prea credeam). După ce ne-am plictisit am zis sa plecam acasă, respectiva prietena a luat și floare cu ea laughing ce sa ii mai zic? Am lăsat-o in pace. Am ajuns acasă, am stat cât am stat și ne-am pus la somn. Eu adormisem deja și tot o auzeam ca ma striga cu un glas speriat. Nu am băgat-o in seama dar când am vazut ca ma striga și a 2 a oară i-am zis ca ce vrea, la care ea zice ca ii un om negru înalt pana la tavan lângă patul nostru, i-am spus sa termine cu prostiile ca nu am chef de glume la ora asta (fiind ora 3:00). La un moment dat m-am întors și când am vazut ca nu face mișto am început sa tremur de frica și sa plang, am închis ochii și după am fugit lângă ea (fiind in alt pat). Am stat amândouă îmbrățișate, plângând și cu ochii închiși. După 2 min mi-am făcut curaj și am fugit sa aprind becul, nu mai era nimeni. După faza asta nu am mai dormit o săptămâna acasă iar când am dormit am avut mai multe icoane in camera mai ceva ca la biserica laughing Asta e tot. mai am câteva dacă ești curios/curioasa