| Gumitzza5 a întrebat:

Buna:X...Stiti sa inotati? Daca da cum a fost prima oara cand ati invatat?kiss

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da stiu sa inot!
...sincer nici nu mai stiu cand am invat. cred ca e din instinct big grin

| Psihoyounger a răspuns:

Da, e foarte interesant. E o senzație plăcută dar ideea pentrua a reuși e să îți păstrezi mereu calmul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost si ma duc deja de 5 ani la cursuri de inot.
Prima ora:mi-au pus colac si a trebuit sa inot cu pluta(pe culoarul 1[din 5] ). Culoarele sunt asa:1-ptr.incepatori,5 pentru.cei care au avansat putin, 4 pentru cei avansati, 3 pentru cei buni si 2 pentru cei foarte buni.
Deci in functie de cum progresezi te muti de pe culoare, pana ajungi pe 2, unde inoti singura.