| Alicecooper a întrebat:

BUNA.:X stiu ca nu este corect ce fac dar, intr-o jumatate de ora trebuie sa ii arat tema mamei si nu mai am timp.:O3 am nevoie de analiza urmatoarelor cuvinte.:O3 :priveam, tinta, sus, salbatica, splendoare, vedeam, ceahlaul, la apus, un urias, cu fruntea, in soare, de straja, tarii, pus, taina, calatoare, nor, cu muntele, vecin, imens, senin, aripi, sa zboare. Va implor DAU si VOT si FUNDA:O3:O3

2 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Tu chiar crezi ca cineva ar sta sa le analizeze? Si in primul rand nu avem textul straight face

| Andrutsa13 a răspuns:

Fara text nu le poti analiza, fiecare cuvant isi schimba functia sintactica si valoare morfologica in diferitele structuri