| Cryssu88 a întrebat:

Buna love struck vreau si eu niste statusuri amuzante happy cel mai bun funda big grin!

Răspuns Câştigător
| StefanutzDz a răspuns:

Nu ma suporti? Ia-ti draga un scaun si asteapta sa-mi pese!
Toti banii pe care ii am o sa-mi ajunga pana la sfirsitul vieti... cu conditia ca o sa mor maine la ora 17.00
Toti ramaneti soricei in ochii mei de vultur!
Toti se plang ca nu au bani - dar ca nu au minte nu se plange nimeni
Regulile pe trecerea de pietoni. Verde - mergi, rosu - fugi!
Barbatul ideal al timpurilor noastre intotdeauna face primul pas. Da LIKE la poza