| Grasu6 a întrebat:

Bună ziua,acum câteva zile am făcut schimb cu un băiat,eu i-am dat un pc și el un telefon,am acceptat schimbul tot și acasă am văzut ca telefonul nu răspunde cu ce mi-a zis el, am contul lui de Facebook, pot sa ma duc la politie mai pot rezolva ceva, va mulțumesc frumos pentru atenția acordată

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce treaba are Politia ca nu-ti palce tie ce schimb ai facut?
Ia mai ascultati si de parinti, ca joaca asta cu schimbatul electronicelor nu-i responsabilutatea Politiei.
Trebuia sa nu-l accepti daca nu-ti placea, dar odata ce l-ai luat la schimb, sa-ti feid e bine cu ce ai acceptat de buna voie.

| sierra1 a răspuns:

"am făcut schimb cu un băiat, eu i-am dat un pc și el un telefo...acasă am văzut ca telefonul nu răspunde "

părerea mea e că tu ai stricat telefonul. Așa o să zică și el!

| Xox0 a răspuns:

Mai intai vorbeste cu el despre problema si daca nu rezolvi nimic, du-te la politie cat mai rapid.