| ZahariaConstantin a întrebat:

Buna ziua.
Am avut o problema, zilele trecute mi-a aparut notificare la jurnalul de activitati ca am dat urmarire la o pagina/profil de Facebook, metionez ca eu nu am facut aceasta actiune si nici nu am cautat vreo data aceasta pagina/profil de Facebook, stie cineva care ar putea fi problema?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intrii pe pagina respectiva si opresti urmarirea.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Probabil, e ca și la Instagram.
Sunt destui utilizatori care si-au instalat pe telefon diverse aplicatii fake, cu scopul de a crește numarul urmaritorilor paginii lor.
Si atunci, probabil că se ia random...
Ai picat si tu printre ei. Bine că ai observat, dar si mai bine era să fi observat toti, fiindca aplicatiile alea ar fi trebuit desființate.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Hackeri-_-