| csftosu a întrebat:

Buna ziua,
Am o întrebare legată de Instagram, îmi da cu virgula, sa zic așa.
De ce atunci când ma uit la story-ul pus de mine, îmi arată ca 5 persoane au văzut asta, dar in momentul in care dau click acolo, pot vedea doar 4 persoane? Menționez ca povestea este publica, doar ca niciodată n-am sesizat asta, am observat doar atunci când apăreau mai putine persoane care au văzut povestea. Efectiv, când dau click, o persoana e mereu in minus, nu pot vedea cine e.Pot face cumva, altfel încât sa văd cine ar fi persoana respectiva?
Mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca te numara si pe tine...

| csftosu explică (pentru Violleta2022):

Nu, am experimentat deja asta..in momentul in care dădeam click pe numărul de persoane, apăream și eu. In schimb, acum, apare mereu o persoana in minus.

| nujcatoatesuntluate a răspuns:

Probabil este doar o eroare.