| Ramo137 a întrebat:

Cum poti vedea pe Instagram la un story de al tau ce a trecut cine i-a vazut povestea?
Dau funda

2 răspunsuri:
| TheHacker75 a răspuns:

Pai dai ce chestia aia rotunda de sus de la storu si la acel story jos in colt stanga apar niste. poze de profil si un numar.langa care inseamna cati au vazut story ul apasa pe ea si vei vedea

| Ramo137 explică (pentru TheHacker75):

Ma refer daca s-a dus story ul si nu mai iti apare. cum fac... stiu ca apar salvate in arhiva instagramului dar nu apare nici acolo.