| aleee a întrebat:

Am si eu o intrebare. Am niste colegi mai tapiti care pun porecle si fac multe altele. Cum ar trebui sai tratez cand ma poreclesc si toata lumea rade?

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sa nu ii bagi in seama, si dupa sa le arunci o replica inteligenta happy.

| Hombre a răspuns:

Tacerea arata mai multa inteligenta decat vorbe multe fara continut.

| tim a răspuns:

Iti intri in rol, porecla, si faci lumea sa rada cu tine, nu de tine. si astfel va distrati impreuna

| 334499 a răspuns:

Daca tu consideri ca te iau la misto fara motiv poti sa ramai indiferenta si se vor plictisii la un moment datwinking
Daca au gasit ceva la tine, ce nu le place si nici ceilalti din jur nu sunt prea incantati de ceea ce vad se vor lega de acel lucru pana cand o sa faci o schimbare tongue

| vyo a răspuns:

Cu indiferenta, arma cea mai buna.

| mersifrumos a răspuns:

Pur si simplu nu le dai importanta si nu reactionezi in nici un fel
te porti normal ca si pana atunci
cei rai cel mai mult crapa cand nu le dai importanta si nu reusesc sa iti schimbe starea in care te aflii
daca vin langa tine si incearca sa te atinga, spune dirigintelui tau sau directorului

| missm_2901 a răspuns:

Râzi cu ei. Că doar nu zic numai de tine, zic si de alţii. Nu cred că fac asta cu răutate. Glumă, caterincă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paai cand iti spun porcla da`le replica:

maaai. da iti seman leitwinking

vorbeste pripasul lumii.laughing[ pripas = copl al strazii]

inseamna ca nu vezi bine

aaa. cred ca ziceai de imaginea ta din oglindaalaughing