| badboy_2991 a întrebat:

Vreau si eu un sfat nu inteleg viata asta am ghinioin non stop ba pierd ceva ba iau numai note prooaste in aceeasi zi toata lumea rade de mine nu inteleg dc mi-e frica sa vorbesc cu alti colegi gandiduma ca vor rade de mine nu am incredere in mine si cand am mie spulberate de vreun smecher care cine stie ce gluma mai zice despre mine, fata de care mi-a placut m-a facut de ras ca i-am spus ca o plac ma rog e avea un prieten mai mare am doar un prieten si el un santajist nu inteleg nimic numai zic ca si uni profesori se iau de mine din cauza unei porecle zisa de profesoara am fost luat in ras de toti colgii timp de un an si acum si directorul rade de mine numai zic el rade cam de toti copii facandui tolomaci tampiti

2 răspunsuri:
| roxy_8649 a răspuns:

Hai daca ai nevoie de o pers careia sa ii spui tot pori conta pe mine

id:roxy_gabriela97

| faranume_3531 a răspuns:

Id : chiriladanutcosmin daca vrei sa te faci cu un prietenwinking am trecut si eu prin asta. trebuie doar sa te pui pe ganduri si sa iei decizi mai aiureawinking... apropo, cati ani ai?