| Rosca_Catalina_1998 a întrebat:

Bună ziua am și eu o întrebare când suna telefonul nu se aude e volumul tare și când primesc mesaje se aude da când suna nu se aude. Ce pot sa fac mulțumesc o zi buna.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Umblă la setări si vezi cum sunt activate soneriile, daca nici asa nu merge poate este difuzorul telefonului cazut si in acest caz ori trebuie relipit la loc ori schimbat, il duci la un servis reparatii telefoane si stiu ei ce sa i facă, ce marca model de telefon ai?

| Darkmagic a răspuns:

Buna ziua.
Am si eu trei raspunsuri. :D
1. Da si tu sonorul mai tare, din setari, sau din butonul de pe laterala telefonului.
2. Daca nu rezolvi cu punctul 1, vorbeste mai incet in preajma telefonului. Nu se stie cand suna vreunu'...
3. Daca nu rezolvi nici cu punctul 2...mai incerci cu punctul 1 sau, ti-l dau pe al meu. :D
http://imgur.com/nF8InsH
Nu prea se aud mesajele, da' suna ca clopotul mitropoliei. :)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Darkmagic):

Nici al meu nu mai suna.Mai este valabila oferta?

| Darkmagic a răspuns (pentru anonim_4396):

Tie-ti dau tot ce vrei!
Cati crezi ca au ajuns cu cititul din 24, in 17 mai...i.e.n? big grin
Te sfatuiesc doar sa nu mergi mai jos.
O sa dai invariabil peste invataturile lui Chifteluta catre fratii lui. si mi-e ca te pierd.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Darkmagic):

In acest dialog exista un interes. Doar nu te vei supara, daca te folosesc putin.Nimic nu ma incita mai mult decat pozitia de senior.
Nici nu am cu cine vorbi, e drept.Macar de-as avea un caine sau o credinta.
E adevarat, se intampla in anul 17, insa e.n. Atunci s-a nascut Dumnezeu. In exil.Era exilul lui.Sa.l parasesc pe Osho pentru Chifteluta?
Am urmat toti pasii descrisi mai sus, insa telefonul tot nu suna.Am avut insa o sclipire de geniu si m-am sunat de pe fix. Minune! Nu se mai oprea din sunat. Acesta e exilul meu.

| Darkmagic a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar ai un interes! laughing
Sau esti chiar senior, caci nu exista o femela care in ultima vreme sa aiba curaj sa-mi scrie atat de mult.
Sau stai. E una!
Tu, esti totuna. happy
Ma duc la somn, pentru ca...mi-e somn.
Asta e exilul meu.
P.S. Daca-mi raspunzi cu numere, o sa ma duc tot in Hex... big grin