| Elenabalala a întrebat:

Am un iPhone 6 si am probleme cu sunetul. Nu se aude cand ma suna cineva, pe google nu merge, tastele nu se aud si nici cand primesc mesaje pe Facebook. Dar pe YOUtube merge si filmulețele se aud si cand dau la setări si reflex volumul se aude. Si mai am o problem cand dau sa apelez este blocat si nu pot intra nici la contacte sau sa tastez numere, trebuie sa închid telefonul după merge.

1 răspuns:
| Cringeus a răspuns:

Aici e prea greu de explicat, îți recomand să-l duci la un specialist, astfel nu poți face nimic greșit!