| Girafavsudmf a întrebat:

am si eu o intrebare urgenta, am aplicat l-a loteria vizelor.Pe scurt am aplicat pentru tatăl meu, observând după efectuarea aplicării am gresit o litera primisem mesajul succes.Am închis saltul si am mai aplicat odată tot pentru tatăl meu urmând să imi apara același mesaj spre uimirea mea la final:succes.Intrebarea mea este aceea daca în regulament scrie sa nu aplici de mai multe ori pentru aceeași persoana, de ce mi-a apărut succes la ambele trimiteri, ce urmează să se întâmple?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Poate ai uitat, dar ai mai intrebat asta. Vrei să faci spam?

https://www.tpu.ro/......-aplicare/