| sIncognito a întrebat:

Cineva aici care are o pasiune pentru scris? M-ar ajuta să intru în contact cu persoane ce au interese comune, să ne sfătuim reciproc

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am citit, nu chiar tot, că am nevoie să fiu mai odihnit, textul fiind mai profund, mai dificil de consumat.
M-ați uimit cu calitatea, care este de avansați,
nu de începători.
Să vă gândiți. Scrieți pentru sertar sau pentru publicare?
Care este publicul dvs țintă? Cine o să vă citească, cine o să vă aprecieze?
Deocamdată atât. Voi reveni.
Și cu sugestia, să avansați pe TPU la seniori, și apoi mesaj privat.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, eu am o pasiune mare pentru scris, dar scriu doar atunci când am inspirație.
Cum ne-am putea sfătui reciproc, nu prea îmi dau seama, dar nah, mesaj privat și mai vedem.

| sIncognito explică (pentru sadrian46):

Nu-mi permite sa iti dau mesaj, imi spune ca-s utilizator junior. Imi poti lasa o adresa de email sau orice alta modalitate unde putem sa comunicam intr-un mesaj?

| sadrian46 a răspuns (pentru sIncognito):

Nu mai dau adresa de email aici la liber, că sunt pățit.
Mai răspunde dta la câteva întrebări, ca un scriitor ce ești și revino.
ț

| sIncognito explică (pentru sadrian46):

Sunt o fata de 19 ani nu prea am ce sa-ti fac. Voiam sa-ti spun ca scriu de ceva vreme, din copilarie. M-am folosit de scris ca sa ma eliberez cumva de frustrarile si de emotiile care imi pare ca le simt mult mai intens in comparatie cu oamenii din jurul meu. Sunt intr-o perioada in viata mea cand nu prea ies din casa datorita unor incidente. Acum ca am absolut tot timpul la dispozitie, am inceput sa scriu proza scurta unde am integrat niste subiecte de care imi pasa foarte mult. Problema e ca, eu uitandu-ma la ceea ce scriu, nu pot aproxima ce valoare are. De aceea cautam persoane care scriu si ele la randul lor, pentru a face un schimb de pareri. Tu avand istoria care o ai, proiecte bine materializate, nu-mi permit sa-ti ofer vreo parere si ma intrebam daca in schimb ai putea tu, cand ai timp, sa imi spui ce crezi despre modul in care scriu.

Uite aici un link cu prima care am scris-o, asa, in mod oficial:
https://www.facebook.com/......207485246/

| Steregoi a răspuns:

Eu

| IIIshaneIII a răspuns:

Eu am o pasiune mare pentru scris cand ma enervez si apas pe toate butoanele mai sa stic tastatura

| lllyyy a răspuns:

Eu.Acum scriu o carte pe Wattpad.Are deja 10 capitole