| dandiana1904 a întrebat:

da cineva anul acesta ADMITEREA la Universitatea de Medicina si Farmacie IASI din CHIMIE ORGANICA?

3 răspunsuri:
| Weeedha a răspuns:

Diana, faci te rog o fotografie subiectului de anul trecut si o publici?

| georgianasv a răspuns:

Hei, presupun ca ai dat admiterea la farmacie anul trecut. Ma poti ajuta cu niste detalii despre admitere?
M-ar interesa nr de intrebari si gradul de dificultate? Si cat la suta se da din cartea de teste...
Multumesc!

| dandiana1904 explică (pentru georgianasv):

Hei, am dat anul trecut dar nu am intrat pentru ca am avut un timp scurt de pregatire, anul acesta dau din nou...admiterea nu e asa de grea daca faci intrebarile din carte de doua sau trei ori, dat fiind faptul ca din 75 de intrebari iti vin la prima vedere 15 sau 20.