| klosjdnsmsk a întrebat:

Buna ziua, detin un abonament la digi cu internet mobil 100gb + 30gb extraoptiune si pot spune ca nu sunt suficienti 130gb, viteza este penibila dupa ce intri in limitare. Stie cineva unde pot face un abonament cu internet mobil fara limitare, daca se poate si 5g?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Orange,testat de mine, am descărcat 500 de gb, nu exista limitare

| sierra1 a răspuns:

Ia dă ăla cu nelimitat totul. Nu costă mult

| dullcat a răspuns:

Buna.Vezi la Orange.

| Hammurabi a răspuns:

Nu știu cum de nu-ți ajung 130 Gb.
Chiar ai download-uri atât de masive? Că netul pe mobil nu prea se pretează la așa ceva.
Iar doar cu browser-ul în mod sigur nu consumi atât nici dacă te uiți permanent la filme online.