| Serban_Marius_1979 a întrebat:

Im poate spune si mie cineva daca e ok sa ma portez la digi(tata are abonament "Optim") cu 5gb net/apoi nelimitat la viteza redusa si nelimitat minute in orice retea cu 5E SAU sa stau la Vodafone cu un nou abonament cu 2gb net/apoi nelimitat cu viteza redusa si nelimitat minute cu 7E? Ma gandeam deoarece credeam ca Vodafone au viteza mai mare la net si pentru mine este importanta conexiunea la internet.

1 răspuns:
| juristpedia a răspuns:

Cei de la Vodafone sunt japcari....iti recomand sa te muti la Digi. Net poti sa gasesti si WIfI PESTE TOT.