| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! este cineva din Dudeștii noi? Timisoara

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Andreea iar cauți pe cineva din Dudești? Pai nu e gara în Dudești? Eu am mers cu trenul pe la sate, eu stau in Timișoara

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Am fost acolo, intreb pentru a găsi pe cineva de acolo, care imi poate da detalii despre o persoana

| J0B0MAT a răspuns:

Tu cauți pe cineva de acolo pentru a găsi pe altcineva de acolo? De ce ai face asta? Dacă persoana pe care o cauți nu vrea să îți spună unde e, las-o în pace.

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Nu ai inteles dar te-ai trezit sa vb. Vreau niste informatii despre cineva.

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei informații despre cineva care nu are treabă cu tine.Și despre care aparent nu cunoști nicio altă persoană care să fie prietenă/cunoștință cu acea persoană.Cum spuneam, mai bine lași necunoscuții în pace.

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Nu mai comenta.ok?

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok.
Dacă nu mai pui astfel de întrebări.

| ALM2000RO a răspuns:

Dudeștii Noi e în Timiș, nu în Timișoara.
Timișoara e municipiul reședință de județ, Timiș e județul. Se învață la geografie încă din clasa a 9-a...

| anonim_4396 explică (pentru ALM2000RO):

Poate nu am facut mai mult de 8 clase.

| Celdrept a răspuns:

Eu sunt din Timișoara. Dai și tu o prăjitură? happy

| anonim_4396 explică (pentru Celdrept):

Buna.cunosti Dudeștii noi?

| Celdrept a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,aveam niste colegi țigani in clasa in liceu de acolo dar nu cunosc. Nu o sa afli de la userii de aici de cine vrei tu. Multi de aici sunt introvertiți, nu sunt foarte sociabili.
Mai degrabă afli surse de la golani decst de la userii de aici.
Sper sa găsești ce cauți, îți doresc succes!

| anonim_4396 explică (pentru Celdrept):

Am văzut că majoritatea comentează doar sa se afle in treaba.Am nevoie sa gasesc urgent pe cineva de acolo.

| Celdrept a răspuns (pentru anonim_4396):

Multi sunt imaturi, dar nu o sa găsești acea persoana punând întrebări aici și de aia te ia la mișto.
Trebuie acolo sa întrebi de acea persoana in Dudești daca e așa de importanta.