| Adlai a întrebat:

Buna ziua!

Eu intenționez sa construiesc arma cu laser și arma cu plasma. Asta e ce România va avea in viitorul apropriat.

Și intenționez sa construiesc și nava cu scut protector.

Am probleme cu adicțiile.

Întrebările mele sunt:

1. Ce fel de stiinta îmi trebuie ca sa dezvolt asemenea tehnologie faină?
2. Este normal ca cei cu Autism sa aibă probleme cu adicțiile?
3. Ce fel de stiinta îmi trebuie ca sa dezvolt un scut protector pentru nave?

Eu doresc sa avansez Romania intr-un mod miraculos și extraordinar de mult. Nu îmi furați ideile mele! Ca am visat sa fiu un mare inventator ca Leonardo Da’Vinci.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu mi am trimis mixerul în garanție. Nu am putut face maioneza azi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Raspunsul ieste Golf 4 ALH

| Hammurabi a răspuns:

Pe mine m-a urmărit un șoarece toată ziua, și pisica nu a vrut să mă apere.