| Topliceanu_Adrian_1967 a întrebat:

Buna ziua.
Ma numesc Adrian si am cont de Facebook si cont Instagram cu nume real de prin anul 2008-2010. Pot sa va informez ca din data de 16.09.22 in jurul orei 08, 00-10, 00 am observat contul de Instagram, nu se mai deschide. Am banuit sau poate chiar asa este ca mi s-a dezactivat de mine sau de altcineva. Am incercat sa il recuperez, dar imi spune ca parola este invalida,.Va rog foarte mult sa ma ajutati sa recuperez contul meu de Instagram. Am incercat eu dar mi s-au creat alte 2 conturi fara sa imi dau seama care nu au legatura si as dori sa le dezactivez. Va rog din suflet, nu am postat niciodata ceva sa am raport sau etc. Sunt un om serios si acolo am toate pozele mele si videoclipurile. Va rog sa ma ajutati si astept un raspuns. Ptr orice detatalii va stau la dispozitie

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sau creat alte 2 conturi fara sa imi dau seama ( topliron_adrian si una topliceanu.adrian "

și dacă un ALT topliron_adrian și-a creat propriul cont?

| Topliceanu_Adrian_1967 explică (pentru sierra1):

Eu l-am creat fara sa vreau, Am vrut sa reinistalez acelassi cont si s-a creat asta fara sa vreau. Doresc sa l sterg pe acesta si sa revin la cel normal. Multumesc