| marry_7650 a întrebat:

ma tot gandesc daca este bine sa dai bani cersetorilor, astept raspunsurile d-voastra multumesc o zi frumoasa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAI...citind in ziare cersetorii in Italia si spania castiga 17. 000de E pe luna.atat nu castiga nici un sef de firma atat...deci eu nu prea dau decat la cei care chiar vad ca nu au ce manca, de ex.e unul in parcarea blocului care e curat si ingrijit in limite normale da doarme vara iarna ploaie soare vant afara.si-a facut el un fel de cocioaba da oricum omul e cul. cred adica citeste diferite chesti

2 răspunsuri:
| sorinL1 a răspuns:

Cersetoria este o retea organizata. Aia isi trimit copiii dimineata si seara vin cu masinile si ii ridica de pe strazi.

| BlueOctober a răspuns:

Nu stiu daca e bine,eu nu dau la toti,adica nu dadeam, dadeam numai copiilor pentru ca imi era foaaaaaaarte mila de ei, ei nu aveau nici o vina ca au parinti distrusi