| supraponderallacap a întrebat:

Buna ziua, maine trebuie sa ajung la o firma din Bucuresti pentru un interviu, firma se afla pe Aleea Barajul Dunarii in sectorul 3, va rog sa-mi spuneti cum ajung acolo de la Gara de Nord.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristi1212 a răspuns:

O sa-ti ia destul de multi bani cu taxiul de la gara pana la baraj. Stiu o ruta, e cam ocolita, dar e sigurabig grin Iei 105 pana la Piata Presei( e capat de linie) si dupa aia iei 335. Intrebi si tu pe cineva acolo unde e statia la 335 ca e mai greu sa-ti explic aici. 335 are capatul la Barajul Dunariitongue Sper ca te-am ajutathappy succes la interviu

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Iei un taxi rolling on the floor

| EmilyWasHere a răspuns:

Iei un taxi, oare cum :]]?