| robert33 a întrebat:

Numele meu este robert si as avea nevoie de niste sfaturi.Eu oricum sunt hotarat in decizie.Am 18 ani, 190 de cm si vreo 73 de kilograme, deci sunt slab. Fac sala, mananc de rup, imi place sportul dar nimic nu se prinde de mine. M-am gandit sa urmez un ciclu de 6 saptamani, in acelasi timp cu sala, in care sa utilizez anapolon 50 cate 50 de mg pe zi, eventual mai tarziu vreo cateva zile 100 mg si in acelasi timp essential forte pentru a-mi proteja ficatul, vreo 4 pastilute pe zi. Urmez asa ciclul asta de 6 saptamani dupa care ma opresc definitiv din luat, vreau doar sa pun un pic pe mine, vreo 10 kilograme, poate mai mult. Dupa ce termin ciclul o sa iau vreo 4 saptamani proviron pentru a-mi pastra masa musculara acumulata si gata.Acum sincer vorbind, sunt riscuri chiar asa de ridicate la mine? Eu nu cred, nu fac abuz, nu nimic. Vreau doar sa imi raspundeti la problema, astept pareri de la toti, de la specialisti, etc.Nu vreau sa imi spuneti sa nu iau sau ceva de genul asta, doar raspundeti-mi la intrebari...Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sunt de acord cu toate dar cu alimentatie naturala as lucra Faptul ca iei tot felul de prosti asta este problema ta si vei plati pentru ea Eu te rog nu mai lua cea ce nu este bun Pa

| tyana a răspuns:

In nici-un caz! Vad ca discuti despre anabolizante ca despre vitamine.Esti constient ca iti poti distruge sanatatea tocmai acum cand ar trebui sa te bucuri de ea? Mergi mai bine la un nutritionist sa iti recomande un regim alimentar si lasa prostiile.Esti baiat destept si stii bine la ce riscuri te supui!

| axelmatei a răspuns:

Deci ii doar o singura intrebare si ii o mare prostie omule toti vor sa fie slabi si u vrei sa pui pe tine fi fericit omule ca esthi slab si nu are nimic. Cat despre luatul in greutate asteapta ca in curand va incepe sa creasca burta si nu o sa mai fi slab sau alea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert maninca cit poti si nu incerca sa slabesti pentru ca poti avea probleme cu sanatatea