| anonim_4396 a întrebat:

Poate ati auzit de Dracula Poker. Miam facut un cont si vreau sa stiu daca ma prinde cineva? Adica eu ma joc, si in turnee. Daca particip, si joc, si am pierdut, imi vine factura de internet mai mult? Sau decat castig si nu platesc nimic? Sa stiu daca nu ma tacseaza? dati-mi sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Mgautier a răspuns:

Nu. Nu are cum. Intra asa:Turnee>>>Freerol>>> si acolo gasesti turnee gratis de 25 de dolari.
Bafta. FUNDA?

1 răspuns:
| ale231 a răspuns:

Pai depinde unde ai intrat, pentru ca poti juca pe bani reali sau nu. ce informatii le-ai furnizat? daca nu au numele tau adresa etc.nu au cum sa te taxeze, laughing